پرینت

مرکز تماس مینیاتل

تیم مینیاتل با بهره گیری از بسته نرم افزاری تلفنی کد باز Asterisk و راهکارهای پرقدرت کدباز High Availability در لینوکس مرکز تماس با قابلیت FailOver حداکثر دو دقیقه را پیاده سازی میکند . در این مرکز تماس در صورت بروز هر گونه مشکل سخت افزاری برای سرور اول ( سوختن هاردیسک – پاور و .. ) به صورت خودکار تمامی کنترل به سرور دوم منتقل شده و نیازی به هیچ     تغییری در تنظیمات گیت وی ها یا تلفن و دیگر اجزای شبکه تلفنی نخواهد بود و کاربر نهایی متوجه این تغییر نخواهد شد . 
 
همچنین در قالب همین پیاده سازی یک VM جهت مانیتورینگ تمامی المان های سرور ها  نظیر وضعیت شبکه ،  وضیعت حافظه و هارددیسک و همچنین دیگر المان های تخصصی شبکه voice از جمله وضعیت ترانک های ارتباطی SIP یا تلفن های آی پی نصب و راه اندازی میشود تا در صورت بروز هر گونه مشکل مدیران سیستم قبل از کاربری نهایی متوجه این مشکلات شده و اقدامات لازم را انجام دهند . 
 
 
HA-CallCenter
 
پنل های گزارشات مرکز تماس مینیاتل به سه بخش گزاراشت آنلاین کاربران ، گزارشات آفلاین و پنل های کنترل کیفیت تقسیم میشوند . 
 
1 – پنل گزارشات انلاین :
 
درپنل گزارشات آنلاین تمامی گزارش های مورد نیاز از وضعیت حال حاضر مرکز تماس به صورت آنلاین در اختیار مدیر یا ناظر مرکز تماس قرار میگیرد . وضعیت آنلاین کاربران ، وضیعت آنلاین هر صف – تعداد افراد منتظر در هر صف – تعداد افراد در حال پاسخگویی  از جمله امکانات این پنل می باشد  . 
امکان تعریف چندین کاربر ناظر مرکز تماس با دسترسی های مشخص و محدود به صف ها و Agent های مشخص و همچنین امکاناتی نظیر شنود ، صحبت با Agent مرکز تماس بدون اینکه صدای ناظر مرکز تماس را فرد تماس گیرنده بشنود ، امکان گرفتن کنترل تماس از یک Agent و حتی دعوت و اخراج یک Agent پاسخگو از صف از دیگر امکانات پنل آنلاین گزارشات مرکز تماس مینیاتل میباشد . 
 
2 – پنل گزارشات آفلاین :
 
گزاراشات آفلاین جهت ثبت اطلاعات تماس ها ، ثبت اطلاعات صف و ... در پایگاه داده و گزاراش گیری متنوع از  از جمله : تعداد کل تماس ها ، تعداد تماس های پاسخ داده شده ، تعداد تماس های بی پاسخ ، تعداد تماس هایی که افراد تماس گیرنده قبل از اتصال به اپراتور قطع کرده اند ، تعداد تماس های منتقل شده به تفکیک صف و Agent های پاسخگو در قالبت ارقام و نمودار و با قابلیت گرفتن خروجی فرمت excel و pdf 
 
3 – پنل های کنترل کیفیت : 
 
-با بهر گیری از قابلیت هایی نظیر نظر سنجی تلفنی و همچنین سیستم انتقادات و پیشنهادات میتوان تصویر بهتری از نحوه پاسخگویی و راندمان مرکز تماس و Agent های پاسخگو داشت . در نظر سنجی تلفنی امکان راه اندازی نظر سنجی در منوی اصلی و همچنین بعد از تماس و پاسخگویی یک اپراتور وجود دارد . با این قابلیت امکان داشتن تصویری از میزان رضایت مشتریان از یک بخش خاص یا یک اپراتور خاص فراهم است . 
 
همچنین با بهره گیری از امکان ثبت انتقادات و پیشنهادات مشتریان از طریق تلفن و ارایه کد رهگیری میتوان بخشی از تماس ها را به صورت افلاین پاسخگویی کرد تا نیاز به اپراتور کمتری در بخش های مختلف بوده و همچنین صدای مشتری به صورت مستقیم در اختیار مدیران بخش های مرتبط قرار گیرد .