ViciDial مرکز تماس حرفه ای مارکتینگ و بازاریابی

اگر مدتی هست فکر میکنید از پروژه های یکنواخت مبتنی بر استریسک از پیاده سازی و برنامه نویسی های ارتباطی لذت نمیبرید باید خودتونو با طراحی و پیاده سازی یک مرکز تماس خروجی  High Available با استفاده از پلتفورم پرقدرت و  دوست داشتنی ViciDial به چالش بکشید .

تفاوت مشخصی بین مرکز تماس oubound و inbound هستش که تا همین یکسال پیش از این تفاوت اطلاع عمیقی نداشتم .

واقعا چه تفاوتی دارند ؟ خوب با یک مرکز تماس استریسک و چند تا تلفن ای پی هم میشه گوشی رو برداشت و با بیرون تماس گرفت و میشه مرکز تماس خروجی .. ضبط مکالمات و شنودو و … هم داریم که روی تماس های خروجی هم کار میکنه !!

خوب با چند تا مشکل ساده تو این سناریو کارو شروع میکنم .

من مدیر مارکتینگ هستم و ۵ نفر نیرو دارم و یک لیست ۱۰۰۰ نفری از مشتری های بالقوه .. میخوام فردا صبح این لیست رو بدم به نفراتم که شروع کنند و تماس بگیرند و مشتری های بالقوه رو به پروژه تبدیل کنند .

باید چند تا درخت رو قطع کنم :)‌ تا این لیست رو پرینت کنم بدم برام تماس بگیرند ؟

برخلاف چیزی که فکر میکردم لیست مشتری های بالقوه من زیاد هم واقعی نیست ..خیلی از شماره ها در شبکه موجود نیست .. خیلی هاشونم خیلی سرشون شلوغه و عملا بچه های من فقط دارن شماره گیری میکنند و هنوز موفق نشدند درست حسابی با مشتری های صحبت کنند . 

به هر سختی بود امروز تموم شد .. ساعت ۶ عصره و بچه ها گزارش روزانه رو میدن که با کیا تماس گرفتند و نتیجه تماس چی بوده … همه رفتن .. وای من باید بمونم تا آمار بگیرم چند تا تماس موفق بوده ؟ چند تا به فروش رسیده ؟ چند تا رو دوباره باید فردا دوباره تماس بگیرم یا هفته دیگه .. امشبو اینجا هستیم خلاصه :)‌

اگر این مشکل ها رو لمس کردین و

اگر میخواید بجای اینکه هر روز صبح لیست نفراتی رو پرینت بگیرید و یکی یکی بدید به بچه ها تا تماس بگیرن فایل اکسل اطلاعات مشتری رو به سیستم بدید و مشخص کنید طبق چه سیاستی باید بین بچه ها توزیع بشن …

اگر میخواید بجای اینکه وقت بچه های فروش بجای تماس گرفتن و شنیدن بوق اشغالی و پیام صوتی و … فقط به صحبت کردن به مشتری هایی که گوشی شون رو پاسخ میدن بگذره …

اگر میخواید مشتری هاتون برای اینکه نمیدونید اخرین بار کی باهاش تماس گرفته و کار کجاست و باید دو روز پیش تماس میگرفتید نه الان از دستتون شاکی نباشن .

و نیاز به گزارش لحظه ای از میزان فروشتون دارید …

 

شما به یک مرکز تماس خروجی واقعی مثل ViciDialو هم خانواده هاش نظیر GoAutoDial یا OSDIAL نیاز دارید ..

ViciDial Agents Panel

Vicidial Agent Panel

Vicidial

 

امید مهاجرانی


به کانال تخصصی استریسک بپیوندید .

pixelstats trackingpixel

نوشتن دیدگاه